Müşteri Görüşleri

Bizim İçin Ne Dediler?

Projesis Web Tasarım & Dijital Pazarlama
Hasan Kemahlı / Genel Müdür / Projesis

Crea Dreams bizim e-marketing konusundaki tedarikçimiz. Kurumsal Pazarlama, Sosyal Medya Marketing, Web vb. konuların hepsinde tek tedarikçimiz. Kendileriyle yaklaşık 5 yıldır çalışıyoruz. Verdikleri hizmetten hem kalite hem de fiyat olarak çok memnunuz.

Logo Akademi ve DSC Web Tasarımı
İpek Aşkın / Logo Yazılım Kurumsal İletişim ve Dijital Pazarlama Müdürü

Kurumsal ve dijital iletişim mesajlarınız ile entegre bütünleşik bir dijital planlama yapabilmenizin ilk adımı web siteniz ile başlıyor.

Hedef kitlenize ulaştırmak istediğiniz mesajlaınızı doğru şekilde yansıtabileceğiniz, güncel tasarım trendleri doğrultusunda tasarlanmış ve en önemlisi altyapısı teknik açıdan doğru şekilde yapılandrılmış, SEO uyumlu bir web sitenizin olması gerekiyor. Dijital pazarlama planınızı oluştururken ayırdığınız bütçenin etkin kullanımı ve beklenen geri dönüşümün hızlı ve ölçümlenebilir olması için web sitenizi bu doğrultuda yapılandırmanız kritik öneme sahip.

Kurumsal Web, e-ticaret ve  B2B  sektöründe derin bir know-how sahibi olan Crea Dreams,  ekibinin  teknik ve tasarım yetenekleri ile sürecin başından sonuna değin hızlı ve etkin bir proje yapmanıza destek oluyor. Farklı yazılımlara entegrasyon vb ihtiyaçlarınızda da destek alabildiğiniz uçtan uca çözümler sunuyor.

Baltalı Gıda İnternet Sitesi
Funda Özer Baltalı / Baltalı Gıda

Web tasarımında profesyonel ve özgün yaklaşımınızı sürekli kıldığınız için teşekkürler Crea Dreams.

Tragos Çiftliği Web Tasarım
Güldem Atabay Şanlı / Tragos Çiftliği

İddialı bir keçi çiftliği olarak emeğimizi, adımızı yurt içinde ve yurt dışında duyurmak için yola çıktığımızda; işini özenle ve profesyonelce yapan Crea Dreams ekibi ile tanıştık.  Hem son derece yabancısı olduğumuz web tasarımı hem de bu platformu en etkili şekilde nasıl kullanabileceğimiz konularında Crea Dreams’in tecrübesinden ve samimi ilgisinden çok büyük fayda sağladık. Güler yüzlü ve sıcak yaklaşımları ile beraber çalışmak bir keyif haline dönüştü.  Teşekkürler Crea Dreams!   İyi ki siz varsınız…

Optomed E-Ticaret Sitesi
Opt. Dr. Murat Erbezci / Optomed Ltd.

E-ticaret sitesi kurmayı düşündüğüm dönemde Crea Dreams ile tanıştık. Yaptığımız görüşmeler sonucunda, firmanın tecrübesini ve kalitesini görmüş oldum. Güven bağının da oluşmasıyla Optomed web tasarım yapımı başlamış oldu. Özgün web tasarımı ile Optomed’e yeni bir tarz vermeleri beni çok etkiledi. İşlerine karşı gösterdikleri sıkı takip ve değerlendirme yapıları ise Optomed’in internet sitesi kalitesine kalite kattı. Harikasınız Crea Dreams!

Alphindi Kurumsal Web Tasarım
Orhan Soylu / Alphindi

Diğer bir çok web tasarım çözümünün aksine, herşey çok profesyonel idi. Çok memnun kaldık. Crea Dreams ailesine çok teşekkür ederiz.

Hayat Dengem Web Tasarım
Dr. Göksel Gülcan / Hayat Dengem

Bu güne kadar iş hayatımda web sitesi konusunda çeşitli deneyimlerim oldu. Başarılı bir web sitesinin hızlı ve yararlı etkilerini gördüm. Yeni bir alanda çalışmaya başladığımda, etkili bir web tasarım ihtiyacındaydım. Daha önceden tanıdığım Crea Dreams ekibiyle görüşüp ihtiyaçlarımı anlattım. Çok kısa zamanda, güzel çözüm ürettiler, öyle ki ben kendi konumu daha iyi nasıl anlatacağımı gördüm. İlerleyen süreçte iyileştirmeler konusunda çok yardımcı oldular. Güler yüzlü ve samimi yaklaşımları, işimizi keyifle yapmamızı sağladı. Hep birlikte olmak dileğiyle, teşekkürler Crea Dreams!

HOAD Web Tasarım
Prof. Dr. Semra KOÇTÜRK / Hücre Ölümü Araştırma Derneği

“Hücre Ölümü Araştırma Derneği” yönetim kurulu olarak dernek adına kullandığımız internet sitesinin yenilenmesi, web tasarımı ve idamesi için yapmış olduğumuz araştırma sonucunda İzmir’de Crea Dreams web tasarım firması ile çalışmalarımızı sürdürme kararı almış bulunmaktayız. 2010 yılından bu yana birlikte çalıştığımız “Crea Dreams web tasarım” firmasının kurumsal yaklaşımı ve çalışanlarının profesyonelliği; derneğimizin web sitesinin tasarımı, yoğun e-posta trafiği ve hızlı güncelleme gerektiren işlemlerinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu bağlamda, derneğimizin tanıtımı ve hedef kitleye ulaşımında çok büyük katkısı bulunan Crea Dreams firmasını tüm akademik topluluklara önerilebilir olduğunu düşünmekteyim. Crea Dreams ekibine teşekkür eder çalışmalarımızın devamlılığını dilerim.

Nazlan Ertan Web Tasarım
Nazlan Ertan / Nazlan Ertan

Uzun zamandır planladığım bir blog olan web sitemi kısa sürede hayata geçirerek  bana hayal ettiğimin ötesinde renkli bir platform sunan Crea Dreams ailesine çok teşekkür ederim. Sosyal medya uyumlu web sitesi sayesinde, farklı yayın organlarında çıkan yazılarımı da Facebook  ve Twitter hesabımdan paylaşıyor, güncel konulardaki gelişmeler ve analizlerimi  geniş bir çevreye ulaştırabiliyorum.  Web sitemde yapmak istediğim en ufak bir değişikliği çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmeme olanak sağlayan, bana yeni fikirler veren Crea Dreams ailesine teşekkürler. Güzel bir web tasarım. Sizlerle çalışmak büyük bir keyif.